testo 160 TH
testo 160 TH је део породице логара података testo 160, која је посебно развијена да испуни специфичне захтеве музеја. Захваљујући широком спектру могућих комбинација интегрисаних сензора и сонди, свака ситуација праћења – од изложбеног простора до складишта – може бити оптимално обухваћена.
Рад и програмирање логара једноставни су и обављају се директно преко Testo Cloud-а.
Праћење температуре и релативне влажности помоћу бежичног логара података testo 160 TH
Бежични логер података testo 160 TH је једноставан климатски логер за праћење температуре и влажности, са интегрисаним сензором за температуру и влажност.
Меренички подаци се чувају директно у Testo Cloud преко вашег Wi-Fi-ја. Уколико се пређу граничне вредности, одмах ћете бити обавештени путем е-поште или (опционо) СМС захваљујући функцији аларма. Свим мерним вредностима и функцијама анализе можете приступити у било које време и на било којем месту преко вашег паметног телефона, таблета или рачунара са приступом интернету.
Бежични логер података testo 160 TH – прилагодљив и неприметан
Захваљујући компактним димензијама (64 x 76 x 22 мм) и једноставном дизајну, testo 160 TH се лако може поставити у изложбени или витрински простор. У комбинацији са опционо доступном, прилагодљивом декоративном футролом (погледајте додатну опрему), логер података се може савршено уклопити у околину, чинећи га нарочито неприметним. Ово осигурава да ваши експонати увек буду у центру пажње.
Савршено повезани: са бежичним логаром података testo 160 TH и Testo Cloud
Testo Cloud је централни контролни елемент породице логара података testo 160. Са testo 160 TH можете да складиштите своје мерене податке у Testo Cloud преко постојеће Wi-Fi мреже. Овде можете да конфигуришете своје бежичне логере података, подесите аларме за граничне вредности и анализирате своје податке мерења. Да бисте приступили Testo Cloud-у, морате се прво регистровати на www.museum.saveris.net.
Инсталација система је једноставна и може се обавити преко прегледача или помоћу апликације testo Saveris 2 за iOS и Android.
У зависности од опсега функција које су вам потребне, при коришћењу Testo Cloud-а можете да изаберете између бесплатне Basic верзије и обимније Advanced верзије. На пример, уз напредну функционалност можете да креирате до 10 корисника по налогу или подесите СМС упозорење у случају преласка граница вредности.
Примене за бежични логер података testo 160 TH: музеји, архиви и складишни објекти
Поуздано мерите температуру и влажност у витринама, изложбеним просторима или складиштима у сваком тренутку. Професионални бежични логер података testo 160 TH је оптимизован за примену у праћењу услова окружења у музејима, галеријама или другим изложбеним просторима. Помоћу њега можете поуздано заштитити своје осетљиве и вредне експонате од оштећења.
Додатне предности бежичног логара података testo 160 TH
Унутрашња меморија бежичног логара података може да похрани 40.000 мерења, а кућиште је заштићено по стандарду IP20. Стандардне батерије имају век трајања од 12 месеци и могу их корисник у било ком тренутку заменити. Алтернативно, логер података може да ради и без батерија преко испорученог USB интерфејса уз помоћ адаптера за наизменично напајање (наручите посебно).