Jednorázový teplotní indikátor
- Vodotěsný a vhodný pro styk s potravinami
- Inteligentní monitorování stavu pomocí LED
- Cenově výhodný a spolehlivý
- K dispozici pro různé teplotní rozsahy
Miniaturní dataloger / subminiaturní dataloger pro měření teploty (-40...+85 °C ± 1 °C)
- Digitální datalogger teploty pro minimální prostorové nároky
- Robustní pouzdro z nerezové oceli s krytím IP56
- Individuální konfigurace řady parametrů
Miniaturní dataloger / subminiaturní dataloger pro vysoké teploty (+15 °C ... +140 °C ± 1,5 °C)
- Digitální dataloger teploty pro minimální prostorové nároky
- Vysoká přesnost měření
- Robustní pouzdro z nerezové oceli s krytím IP56
- Individuální konfigurace řady parametrů
Miniaturní dataloger / subminiaturní dataloger pro měření teploty (-40 °C ... +85 °C ± 0,5 °C)
- Digitální datalogger teploty pro minimální prostorové nároky
- Vysoká přesnost měření
- Robustní pouzdro z nerezové oceli s krytím IP56
- Individuální konfigurace řady parametrů
Miniaturní dataloger / subminiaturní dataloger pro měření teploty (0 °C ... +125 °C ± 0,5 °C)
- Digitální datalogger teploty pro minimální prostorové nároky
- Vysoká přesnost měření
- Robustní pouzdro z nerezové oceli s krytím IP56
- Individuální konfigurace řady parametrů
- Kompletní sada pro upevnění: Obsahuje 2 šrouby z nerezové oceli a 1 magnetickou desku pro řady 9 a 10.
- Deska s vysokou magnetickou silou: spolehlivě přilne k feromagnetickým povrchům.
- Šrouby z nerezové oceli: Odolné proti korozi a ideální pro venkovní použití.
- Univerzální použití: Vhodné pro všechny trackery trusted® řady 9 a 10.
- Snadná montáž: Rychlá instalace bez speciálního nářadí.
- Kompletní sada: 1 magnetická deska a 2 nerezové šrouby k upevnění.
- Kompaktní konstrukce: Malá verze speciálně pro trackery řady T1 a T7.
- Bezpečná montáž: Silná přilnavost na feromagnetických površích.
- Robustní: Šrouby z nerezové oceli jsou odolné proti korozi a mají dlouhou životnost.
- Snadná instalace: Rychlá montáž bez speciálního nářadí.
- Měření nárazů: ±15 g / ±200 g pro přesná měření v různých aplikacích.
- Vysoká paměťová kapacita: Více než 2 miliony paměťových míst pro data a více než 1 000 nárazových událostí.
- Kompaktní a lehký: Snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci.
- Vysokorychlostní vzorkovací frekvence: vzorkovací frekvence až 6 400/s pro přesný a rychlý sběr dat.
- Dobíjecí baterie: Vybaveno dlouhotrvající dobíjecí baterií.
- Výkonný software: Včetně výkonného softwaru pro analýzu dat a tvorbu reportů.
- Datový záznamník pro monitorování přepravy: Se dvěma tříosými akcelerometry a třemi režimy měření nárazů (±200 g při 6400 Hz, ±200 g při 3200 Hz, ±15 g při 1600 Hz).
- Integrované senzory: Interní teplotní senzor (-20 °C až +65 °C) a podle varianty také senzory vlhkosti, tlaku a osvětlení.
- Kapacita paměti a nastavení prahových hodnot: Více než 2 miliony naměřených hodnot s možností individuálního nastavení prahových hodnot.
- Baterie a doba záznamu: Dobíjecí LiPo baterie (230 mAh) s dobou záznamu až 8 týdnů, vhodná pro leteckou přepravu.
- Softwarový balíček a indikace stavu: Software MSR175 s dashboardem, ReportGeneratorem, ShockViewerem a barevnou LED diodou pro indikaci stavu.
- 2 dataloggery ASPION G-Log 2 (±24 g na osu)
- 1 čtečka USB karet (NFC) – Identiv uTrust 3700 F
- včetně 2 samolepek „Data Logger inside“
- včetně PC softwaru ASPION G-Log Manager a aplikace
- RFID senzor: Slouží k identifikaci a monitorování majetku.
- Robustní a odolný: krytí IP68, vhodný pro logistiku a průmysl.
- Dlouhá výdrž baterie: Interní baterie s výdrží až 10 let.
- Flexibilní použití: Lze použít až 8 Tagů na jeden datalogger trusted®.
- Automatické alarmy: Upozornění při vzdálení od spárovaného dataloggeru.
- Bezdrátový senzor: Přesně měří teplotu a vlhkost vzduchu.
- Dlouhá výdrž baterie: Interní baterie vydrží až 10 let.
- Robustní a chráněné: kryt s krytím IP65, vhodné pro průmysl a logistiku.
- Flexibilně rozšiřitelné: Lze použít až 4 RHT Tags na jeden datalogger trusted®.
- Snadná integrace: Přenos dat přímo do připojeného dataloggeru trusted®.
- Přesné sledování teploty
- Odolnost vůči extrémnímu chladu až do -90 °C
- Snadné ovládání
- Kontinuální záznam dat
- Provozní doba 90 Tagů
- Vše v jednom záznamníku: naměřená data ve formátu PDF, konfigurační soubor, kalibrační certifikát a návod k obsluze
- Okamžité vytvoření PDF zprávy ihned po připojení k počítači
- V souladu s GxP, 21 CFR Part 11, HACCP a EN 12830
- Použití v chladicích a mrazicích prostorech: Vhodné pro teploty od 2 °C do 8 °C nebo od -20 °C do -80 °C.
- Snadné ovládání: Uživatelsky přívětivý design pro jednoduché použití.
- Kompaktní rozměry: Díky rozměrům pouhých 23 x 42 x 5,6 mm lze snadno použít v různých prostředích.
- Jednorázové použití: Vyvinuto pro jednorázové použití s nevratným zobrazením pro zajištění spolehlivosti.
- Nevratný indikátor: Zaručuje, že jednou zobrazené podmínky nelze resetovat ani změnit.
- Přesné monitorování nárazů a vibrací: MSR165 měří otřesy pomocí tříosého akcelerometru (±15 g) s frekvencí měření až 1600 Hz.
- Integrovaná LiPo baterie: Vestavěná 1000 mAh lithium-polymerová baterie je dobíjecí přes USB a umožňuje až 6 měsíců provozu.
- Velká paměťová kapacita: Záznamník dokáže zaznamenat přes 1 miliardu naměřených hodnot – ideální pro dlouhodobé monitorování s vysokým rozlišením.
- Rozšiřitelné senzory: Dodatečné senzory teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku a osvětlení umožňují komplexní analýzu prostředí.
- Podrobná analýza dat: MSR ShockViewer Software nabízí výkonné vizualizace a vyhodnocení rázových a vibračních událostí.
- Přesné monitorování nárazů a vibrací: MSR165 měří silné otřesy pomocí tříosého akcelerometru (±200 g) s frekvencí měření až 1600 Hz.
- Integrovaná LiPo baterie: Vestavěná 1000 mAh lithium-polymerová baterie je dobíjecí přes USB a umožňuje až 6 měsíců provozu.
- Velká paměťová kapacita: Záznamník dokáže zaznamenat přes 1 miliardu naměřených hodnot – ideální pro dlouhodobé monitorování s vysokým rozlišením.
- Rozšiřitelné senzory: Dodatečné senzory pro teplotu, vlhkost, atmosférický tlak a světlo umožňují komplexní analýzu prostředí.
- Podrobná analýza dat: MSR ShockViewer Software nabízí výkonné vizualizace a vyhodnocení rázových a vibračních událostí.
- Monitorování přepravy po neomezenou dobu
- Vhodné pro přepravu suchého ledu až do -80 °C
- Vše v jednom záznamníku: naměřená data ve formátu PDF, konfigurační soubor, kalibrační certifikát a návod k obsluze
- Okamžité vytvoření PDF zprávy ihned po připojení k počítači
- Sledování přepravy po neomezenou dobu
- Vše v jednom záznamníku: naměřená data ve formátu PDF, konfigurační soubor a návod k obsluze
- Okamžité vytvoření PDF zprávy ihned po připojení k počítači
- V souladu s GxP, 21 CFR Part 11 a HACCP
- Sledování přepravy po dobu 150 Tagů
- Vše v jednom záznamníku: naměřená data ve formátu PDF, konfigurační soubor, kalibrační certifikát a návod k obsluze
- Okamžité vytvoření PDF zprávy ihned po připojení k počítači
- V souladu s GxP, 21 CFR Part 11, HACCP a EN 12830
- Sledování přepravy po neomezenou dobu
- Vše v jednom záznamníku: naměřená data ve formátu PDF, konfigurační soubor, kalibrační certifikát a návod k obsluze
- Okamžité vytvoření PDF zprávy ihned po připojení k počítači
- V souladu s GxP, 21 CFR Part 11, HACCP a EN 12830
- Datový záznamník: pro měření nárazů, Temperature a vlhkosti vzduchu
- Zkouška nárazem/vibracemi: podle přepravní normy IEC 60721-3-2
- Rozsah měření: až ±24 g na osu
- Kruhová paměť: pro 950 událostí
- Navíc: 9 nárazových událostí s časovou řadou
- Přenos dat: bezdrátový pomocí NFC a BLE (Bluetooth Low Energy)
- Baterie: vyměnitelná uživatelem
- Kryt: s krytím IP 65/67. Vodotěsné provedení
POZNÁMKA: Při prvním použití je nutné použít startovací balíček ASPION G-Log 2 Waterproof.
Ten obsahuje 2 x datový záznamník ASPION G-Log 2 Waterproof s potřebným příslušenstvím.
Zde uvedené jednotlivé přístroje lze dokoupit podle libosti!
- Cenově výhodné monitorování teploty: Jednorázový datalogger EBI 330-T30 s rozhraním USB zajišťuje nepřetržité monitorování teploty během přepravy zboží citlivého na teplotu.
- Snadné připojení: Prostřednictvím rozhraní USB lze datalogger snadno připojit k jakémukoli počítači.
- Automatické zprávy ve formátu PDF: Automaticky generuje zprávu ve formátu PDF v místě určení bez nutnosti dalšího softwaru.
- V souladu s FDA 21 CFR Part 11: Volitelný software pro vyhodnocení splňuje požadavky FDA.
- Flexibilní programování: Logger lze nakonfigurovat předem nebo online.
- Dlouhá výdrž baterie: Integrovaná baterie umožňuje použití až po dobu 100 Tagů.
- Robustní konstrukce: Vodotěsný (IP 65) a odolný proti nárazům, vhodný do drsných podmínek.
- Vysoká kapacita paměti: Uloží až 6000 naměřených hodnot.
- Sledování přepravy po neomezenou dobu
- Vše v jednom dataloggeru: naměřená data ve formátu PDF, konfigurační soubor a návod k obsluze
- Okamžité vytvoření PDF zprávy ihned po připojení k počítači
- V souladu s GxP, 21 CFR Part 11 a HACCP
- Kompaktní a odolný: IoT tracker s vyměnitelnými bateriemi v pouzdře s krytím IP53.
- Přesná senzorika: pohyb, náklon, otáčení, vibrace, náraz (až 8 g), světlo a Temperature.
- Flexibilní lokalizace: GPS nebo triangulace mobilního signálu, integrovaný vysílač.
- Globální konektivita: LTE Cat-M1 s 2G fallbackem, záznam dat i bez připojení k síti.
- Vyžaduje předplatné: Provoz je možný pouze s trusted® Standard (12 měsíců) nebo trusted® Vision (12 měsíců). Prosím, přihlaste se k odběru v obchodě v sekci „Konfigurovat“.
- Kompaktní konstrukce: Bezdrátový IoT tracker v pouzdře s krytím IP53 a vyměnitelnými bateriemi.
- Přesné Monitoring: Měří teplotu, vlhkost vzduchu a atmosférický tlak v jednom zařízení.
- Rozmanité senzory: pohyb, náklon, rotace, vibrace, nárazy (až 8 g), světlo a poloha pomocí GPS/2G.
- Globální konektivita: LTE Cat-M1 s 2G zálohou a automatickým ukládáním dat při výpadku sítě.
- Vyžaduje předplatné: Použití pouze s předplatným trusted® Premium (12 měsíců, lze si jej objednat v obchodě v sekci „Konfigurovat“).
Jednorázový datalogger pro monitorování teploty, osvětlení a polohy
- konfigurovatelné intervaly měření a přenosu
- Senzory pro teplotu, osvětlení a polohu
- Přenos dat pomocí technologie 4G LTE s 2G Fallback
- včetně celosvětového datového paušálu
Jednorázový datalogger pro monitorování teploty (rozšířený měřicí rozsah) a polohy
- konfigurovatelné intervaly měření a přenosu
- Senzory teploty s rozšířeným měřicím rozsahem -200 °C až 100 °C
- Zjišťování polohy přes GSM
- Přenos dat pomocí technologie 4G LTE s 2G Fallback
- včetně celosvětového datového paušálu
- Teplotní rozsah: -30 °C až +70 °C (s volitelnými externími senzory lze rozšířit na -40 °C až +80 °C a -200 °C až +100 °C)
- Výdrž baterie: Až 120 Tagů s dobíjecí baterií
- Datové připojení: celosvětová konektivita 4G s automatickým přepnutím na 2G
- Paměť: Lokální paměť pro až 50 000 naměřených hodnot, neomezený úložný prostor v tempmate Cloud
- Komplexní sledování přepravy: Zaznamenává teplotu, relativní vlhkost, světlo, nárazy, náklon, pohyb a polohu
- Přesné GNSS určování polohy: Určuje polohu pomocí GPS, GLONASS, BeiDou a A-GPS s doplňkovým Wi-Fi a Cell-ID určováním
- Přenos dat v reálném čase: Přenáší měřicí a polohová data přes 4G LTE Cat 1 se záložním 2G do tempmate.®-Cloud
- Cloudové a místní vyhodnocení: Neomezené cloudové úložiště, až 24 200 místních měření a reporty přes USB 2.0
- Provoz až 120 dní: Během této doby lze zařízení spustit celkem až třikrát
Jednorázový datalogger GSM v reálném čase pro měření nárazů, sklonu, Temperature, vlhkosti vzduchu, osvětlení, s automatickým letovým režimem, sledováním polohy a výdrží až 120 dní
- konfigurovatelné intervaly měření a přenosu
- Senzory pro náraz, sklon, Temperature, vlhkost vzduchu, světlo a polohu
- Přenos dat pomocí technologie 4G LTE s 2G fallback
- včetně celosvětového datového paušálu
- Přesné zaznamenávání nárazů: Vysokorychlostní datalogger se dvěma současně měřícími tříosými akcelerometry (±15 g při 1600 Hz a ±200 g při 6400 Hz).
- Všestranné senzory: Integrované senzory teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku a osvětlení s frekvencí měření a ukládání 10 minut.
- Sledování GPS/GNSS: Ukládá polohové údaje získané ze satelitů, aby bylo možné přesně lokalizovat kritické události během přepravy nebo skladování.
- Velká paměťová kapacita a energetická účinnost: Možnost uložení více než 4 milionů naměřených hodnot, s dobíjecí LiPo baterií (2400 mAh), která vydrží až 8 týdnů se sledováním GPS nebo minimálně 1 rok bez sledování GPS.
- Uživatelsky přívětivý software: Softwarový balíček MSR175 s dashboardem, ReportGeneratorem a ShockViewerem pro snadnou konfiguraci, automatické vytváření reportů a detailní analýzy nárazů.
- Odolné a odolné proti povětrnostním vlivům: kryt s krytím IP69k, odolné proti nárazům a vibracím.
- Přesná senzorika: pohyb, náklon, náraz (až 8 g), světlo a využití.
- Flexibilní lokalizace: GPS nebo triangulace mobilního signálu, integrovaný vysílač.
- Dlouhá výdrž baterie: typicky 4000 přenosů při 1 přenosu denně.
- Vyžaduje předplatné: Provoz je možný pouze s trusted® Standard (12 měsíců) nebo trusted® Vision (12 měsíců). Prosím, přihlaste se k odběru v obchodě v sekci „Konfigurovat“.
- Ideální pro dlouhodobá měření: paměť pro 1 milion naměřených hodnot, výdrž baterie až 3 roky
- Včetně nástěnného držáku
- V souladu s HACCP, certifikováno podle normy EN 12830, stupeň ochrany IP 65
- Vyhodnocení dat: na výběr jsou tři varianty softwaru, základní software je k dispozici ke stažení zdarma
- Datalogger pro monitorování přepravy: Ideální pro dlouhodobé zaznamenávání nárazů, otřesů, Temperature, vlhkosti, atmosférického tlaku a osvětlení.
- Integrované senzory: Dva 3osé akcelerometry (±15 g/±200 g) s frekvencí měření až 6400/s, jakož i interní senzory pro teplotu, vlhkost, atmosférický tlak a světlo.
- Kapacita paměti a nastavení prahových hodnot: Více než 2 miliony naměřených hodnot s individuálním nastavením prahových hodnot pro přesné monitorování přepravních podmínek.
- Vyměnitelná baterie a doba záznamu: Vybaveno vyměnitelnou Li-SOCI2 baterií (3,6 V, 7700 mAh) s výdrží minimálně 2 roky, vhodné pro leteckou přepravu.
- Softwarový balíček a rozhraní: Software MSR175 s dashboardem, ReportGeneratorem, ShockViewerem a USB rozhraním; kompatibilní s Windows 7 a novějšími verzemi.
- Datový záznamník pro monitorování přepravy: Se dvěma tříosými akcelerometry a třemi režimy měření nárazů (±200 g při 6400 Hz, ±200 g při 3200 Hz, ±15 g při 1600 Hz).
- Integrované senzory: Interní teplotní senzor (-20 °C až +65 °C).
- Kapacita paměti a nastavení prahových hodnot: Více než 2 miliony naměřených hodnot s možností individuálního nastavení prahových hodnot.
- Baterie a doba záznamu: Dobíjecí LiPo baterie (230 mAh) s dobou záznamu až 8 týdnů, vhodná pro leteckou přepravu.
- Softwarový balíček a indikace stavu: Software MSR175 s dashboardem, ReportGeneratorem, ShockViewerem a barevnou LED diodou pro indikaci stavu.
- Multisenzorový systém: Snímá nárazy, Temperature, relativní vlhkost, atmosférický tlak a změny osvětlení v jediném zařízení.
- 3osé zrychlení: volitelně ±10 g, ±20 g nebo ±40 g s frekvencí měření až 4000 Hz.
- Inteligentní filtrování signálu: Anti-aliasingové, dekadické a vysokopásmové filtry pro přesnou analýzu nárazů.
- Vysoká bezpečnost dat: Více než 2 miliony naměřených hodnot, kruhová paměť plus chráněná přídavná paměť pro kritické události.
- Robustní kryt IP65: Vyvinuto pro přepravu transformátorů a těžkých nákladů.